جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

حرف دل بینندگان:هر نوع اشخاص- حیوانی که بخورید، آنها شب به سراغتان می آیند. در روز تشرف، روح تمام طلبکاران و دشمنان متشرفین آزاد شد

2021-12-15
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
من با توانایی فرا روانی برای دیدن اشباح و ارواح نامرئی بدنیا آمدم. یادم هست که در کودکی، بزرگترهای فامیل از ما میخواستند که گوشت بخوریم. اگر من روزی مقداری شخص- مرغ میخوردم روح آن شخص- مرغ آن شب به سراغ من آمد و با نفرت به من نوک زد. هر نوع اشخاص- حیوانی که بخورید، آنها شب به سراغتان می آیند. اگر اشخاص- مورچه یا سوسک را بکشید، روح آنها در شب به بدن شما می چسبد و شما را رها نمیکند.

من به بزرگترها گفتم که آن اشخاص- حیوان با نفرت مرده اند. بزرگترها که نمی توانستند این موضوع را ببینند، فکر میکردند که من بیخود میگویم. از اینکه مجبور بودم گوشت بخورم، احساس فلاکت میکردم.

خوشبختانه از استاد تشرف گرفتم و وگان شدم. در روز تشرف، روح تمام طلبکاران و دشمنان متشرفین آزاد شد. من میتوانستم آنها را ببینم که توسط متشرفین از زندگی های بسیار در آنجا بودند و راهرو و پشت سالن تشرف را پر کرده بودند. خدایا! بدون کمک یک استاد حقیقی و بزرگ، چطور می توانستیم رستگار شویم؟ من از رحمت استاد و عشق خداوند تشکر میکنم. ♥ مینگ- هوآ از تایوان (فورموسا)

مینگ- هوآی روشن بین، ما براستی متشکریم که شما تجربه های راستین و شگفت انگیزتان را با ما در میان گذاشتید و ممنونیم که آنچه توسط اکثر افراد دیده نمیشود، از جمله آمدن روح اشخاص خورده شده از قلمروی حیوانی در شب به نزد افراد، برای انتقام توضیح دادید. این هم دلیل دیگری است مبنی بر اینکه جهان ما باید فوراً از چرخه دائمی پرورش و کشتار اشخاص- حیوان و انتقام آنها تغییر جهت دهد. باشد که خداوند شما و مردم شاد تایوان (فورموسا) را با صلح و هماهنگی تغذیه کند. با سعادت بهشتی، تیم سوپریم مستر تلویزیون

استاد با مهربانی به شما پاسخ میدهند: "مینگ- هوآی درخشان، اگر همه میتوانستند همچون شما ببینند، حالا جهان ما وگان بود. عشق و سپاس من برای شما به خاطر نامه تان که شاید درک بیشتری از آنچه من مدتهاست در مورد آن به مردم هشدار میدهم، در برخی افراد ایجاد کند، و شاید بتواند آنها را در مورد حقیقت آگاه کند تا بهتر شوند و روح هایشان و نیز زندگی فیزیکی شان و نیز جهانی که در آن زندگی میکنیم، نجات یابد. به همه قدیسان دعا میکنم ما را نجات دهند!! باشد که شما و مردم متعالی در تایوان (فورموسا)، همواره در نور ابدی بودا متبرک باشند."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-27
741 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   72 نظرات
2023-03-26
72 نظرات
2023-03-26
867 نظرات
36:02

اخبار قابل توجه

2023-03-25   176 نظرات
2023-03-25
176 نظرات
2023-03-25
756 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید