جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

حرف دل بینندگان:سقط جنین آسیب بزرگ ِ جسمی، ذهنی و معنوی به همراه دارد

2021-12-02
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
استاد عزیز، از بینش و اندرز خردمندانه شما در مورد سقط جنین که در برنامه اخیر در سوپریم مستر تلویزیون مطرح شد بسیار بسیار متشکرم. جنین های سقط شده حقیقتا قابل ترحم هستند، که پیش از تولد، آنها را ول میکنند. از فکر آن، در خواب پریشان بودم، نمی توانستم بخوابم. می خواهم دو داستان واقعی را که در مورد عواقب سقط جنین در اطرافیانم رخ داده، با شما مطرح کنم.

یک همکار، که ۵ ماهه حامله بود، از آنجا که ترجیح می داد پسر داشته باشد، تصمیم به سقط جنین گرفت. بعد از اینکه از عمل جراحی برگشت، نشست و گریه کرد، می گفت: "او شکل انسانی به خود گرفته بود، اما بعد، فقط تبدیل به اجزای بی جان شد - دست ها و پاهای کوچک. خیلی خیلی پشیمانم که چند ماه دیگر صبر نکردم و اجازه ندادم این دختر زندگی کند!"

داستان دوم درباره زنی است که در ماه دوم بارداری اش، سقط جنین کرد. تا سال ها بعد از آن، او اغلب صدای گریه کودک را در خواب هایش می شنید: "مامان، چرا مرا نمی خواستی؟" دکترش صریحا به او گفت که به خاطر سقط جنین، نمی تواند دوباره باردار شود.

سقط جنین آسیب بزرگ ِ جسمی، ذهنی و معنوی به همراه دارد. این یک مسئله ی شخصی نیست. در مقیاس کوچک، به جسم صدمه می زند، اما در مقیاس بزرگتر، تمام جامعه و کشور آسیب می بیند، چون نطفه کودک می تواند یک قدیس، بودیساتوا یا مخترعی بزرگ بشود. قانونی کردن سقط جنین فاجعه وحشتناکی است. یک ضرب المثل قدیمی می گوید: "ببر درنده توله هایش را نمی خورد." اگر انسان ها جرأت دارند به کودکان خودشان آسیب بزنند، چه کارهای دیگری که نمی توانند بکنند؟ خودتان را جای آن ها بگذارید. اگر شما جنین بودید، می خواستید سقط شوید؟

من واقعا از همه تقاضا می کنم پیش از هر اقدامی، سه بار یا بیشتر درباره عواقب آن فکر کنند. سقط جنین همیشه اشتباه است، چون، زندگی را از بین می برد. والدین ما از خودگذشتگی کردند و بعد از اینکه مادرانمان، ۹ ماه ما را در رحم خود حمل کردند، ما را بزرگ کردند. از آنجا که کودک به دنبال این است که از طریق بدن ما به دنیا بیاید، لطفا بیایید به آن ها فرصتی بدهیم. اگر نمی خواهیم آن ها را پرورش دهیم، می توانیم آن ها را به بسیاری کسانی بدهیم، که نمی توانند در زمانی که جمعیت رو به کاهش است، بچه داشته باشند. ما به لحاظ بدنی، ذهنی و معنوی شادتر و در آرامش بیشتر خواهیم بود.

اگر کسانی در اطرافمان به فکر سقط جنین هستند، بیایید حقیقت را به آنها بگوییم که چگونه می تواند صدمات چشمگیری به بدن، ذهن و روحمان وارد کند. پیشنهادات و تشویق ما ممکن است باعث تولد کودکی شود و در نتیجه کارمای کشتار جهان کاهش یابد.

من صمیمانه از استاد سپاسگزارم، زیرا شما همیشه به خاطر عدالت همه چیز صریحا میگویید. در زمانی که همه آسیب پذیر هستند، ما به خاطر کلام حکمت شما، همچنین بینش پرمهر و روشن بینانه شما که به ما کمک می کند تا حقیقت را دریابیم، قدردانیم. ایمان دارم که کلام شما دنیا را برای بهتر شدن و بیدار کردن افراد بیشتر و بیشتری متحول خواهد کرد. همچنین از همه قدیسان در گروه سوپریم مستر تلویزیون به خاطر کمک به پخش حقیقت به تمامی نقاط جهان متشکرم. بیایید برای ظهور آنی دنیای وگان دعا کنیم، تا زمین نورانی تر گردد. شاگرد دوستدرا شما، یونینگ از چین

یونینگ باشفقت مایلیم از شما به خاطر پیام صمیمانه تان تشکر کنیم که دعا می کنیم به کسانی که به چنین حقیقت پرمهری نیاز دارند برسد.

استاد اعظم چینگ های بامهر پاسخ میگویند: "یونینگ خردمند، حق با شماست، ما باید بارقه الهی را در همه موجودات زنده قبل و بعد از تولد، گرامی بداریم. سقط جنین باید فوراً در سراسر جهان غیرقانونی شود و سیستم هایی برای حمایت از زنانی که می خواهند نوزاد ارزشمندشان را نگه دارند یا کودکان خود را برای فرزند خواندگی بدهند، ایجاد شود و نوزادان را با زوج‌های زیادی که منتظرند تا عاشقانه فرزند جدیدی را به خانواده خود بیاورند، پیوند دهد. آغوش بزرگی برایتان میفرستم، و الهی که عشق عظیم بودا شما و مردم صلح دوست چین را متبرک نماید."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-27
491 نظرات
2023-03-26
739 نظرات
36:02

اخبار قابل توجه

2023-03-25   135 نظرات
2023-03-25
135 نظرات
2023-03-25
638 نظرات
2023-03-25
183 نظرات
2023-03-25
1254 نظرات
36:03

اخبار قابل توجه

2023-03-24   197 نظرات
2023-03-24
197 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید