جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

حرف دل بینندگان:میخواهم برای همه بینندگان سوپریم مستر تلویزیون اهمیت مدیتیشن جهانی برای جهان وگان را تاکید کنم

2021-09-25
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
با سلام خدمت استاد عزیزم، منجی جهان و بشریت و سلام به تیم سوپریم مستر تلویزیون که در این دوره از دنیا آمده اند تا یاور استادمان در این زمان دشوار باشند.

استاد عزیز، من می خواهم از شما تشکر کنم که اخیراً به من تشرف دادید و مرا به عنوان شاگرد خود پذیرفتید و به جستجوی من برای استاد نهایی پایان دادید. کلمات من نمی توانند درک احساس خوشبختی و شادی که پس از سالها تاریکی و درد از دیدن رنج های این جهان داشتم را توصیف کنند.

میخواهم برای همه بینندگان سوپریم مستر تلویزیون اهمیت مدیتیشن جهانی برای جهان وگان را تاکید کنم. امشب در مدیتیشن جهانی متوجه شدم که همه افرادی که در این مراقبه شرکت میکنند توسط خطوطی از نورهای انرژی بهم متصل میشوند. این انرژی متراکم کل زمین را پوشانده و بتدریج بزرگتر و قویتر و روشنتر میشود. و این انرژی قدرت استاد است که باعث بالا رفتن و پاکسازی جهان میشود.

در این مدیتیشن، دو کانال بزرگ نور عمود به زمین دیدم. یکی انرژی درخواستهای ما برای اعتلای جهان بود که در حال بالا رفتن بود و به آسمانها و جهانهای بالاتر متصل بود و دیگری کانال کمک بهشت برای نجات جهان بود.

در این کانال، انواع داروها، واکسن ها، اختراعات جدید و غذاهای جدید برای جایگزینی محصولات حیوانی شناور در نور وجود داشت که به زمین می آمدند تا جهان وگان را با انرژی متحول کنند. آرزو میکنم که این مدیتیشن هر چه سریعتر صلح جهانی را پدیدار کند. مینو از استرالیا

مینوی با بصیرت، باعث شادی است که درمورد تجربه های درونی شما در طی مدیتشین جهانی وگان، مطلع شدیم. ما با یکدیگر قوی هستیم، و بیایید دعا کنیم که روح های بیشتر و بیشتر مشابه، درخواست استاد برای اتحاد در مدیتیشن در یک ساعت بخصوصی در روز برای استقبال از یک دنیای وگان را بشنوند. باشد که شما و مردم مثبت استرالیا متبرک شوند با حمایت همه موجودات بهشتی، که درکنار ما ایستاده و حمایت میکنند تا این رویای ملکوتی متجلی شود. با عشق کائنات، تیم سوپریم مستر تلویزیون

درضمن، استاد این کلمات پرمهر را برای شما دارند: "مینوی شاد، من بسیار خوشحالم که استاد درونی شما، روح های شما را ارتقاء داده و شما قادر بودید که کار خوب خودتان و بقیه را ببینید که با یکدیگر برای جهان وگان، صلح جهانی مدیتشین میکنند. شما زنان و مردان قهرمان زمانه ما هستید. این کار خوب و شریف را ادامه دهید و بقیه را تشویق کنید که به ما ملحق شوند. عشق بسیار نثار شما، و باشد که نور ملکوتی، زندگی شما و تمام مردم پرنشاط‌ مردم استرالیا را با حقیقت و فرصتها، روشن کند."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-23
725 نظرات
33:26

اخبار قابل توجه

2023-03-22   24 نظرات
2023-03-22
24 نظرات
2023-03-22
12 نظرات
2023-03-22
1039 نظرات
34:25

اخبار قابل توجه

2023-03-21   112 نظرات
2023-03-21
112 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید