جستجو
برنامه بعدی
 

میان استاد و شاگردان

سرزمین معنوی تازه ساخته شده توسط استاد اعظم چینگ های برای افراد شایسته -‏ قسمت ۱ از ۲

2019-01-11
Lecture Language:English
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
چون من برای همه شما و هر کسی که زیر بال های من است، یک منطقه خاص، یک سرزمین معنوی خاص ایجاد کرده ام. سطح پنج فقط ایستگاهی است که به آنجا می روید و بعد به سرعت به منطقه بسیار خاصی فراتر از آن که بهتر از سطح پنج است، بُرده میشوید.

اما آن سطح از هستی، با اینکه فراتر و بهتر از سطح پنج است، اما فقط برای افراد شایسته است. برای کسانی که براستی به استاد ایمان دارند. بقیه یا باید بدهی هایشان را بپردازند و چند مدتی تناسخ یابند یا باید در سطح پایین تر بمانند و همینطور آموزش ببینند و بالا بیایند.

منظور از شاگردان شایسته، لزوماً این نیست که این شاگردان خیلی باهوش هستند یا در جامعه مقام بالایی دارند یا همیشه در مدیتیشن گروهی مثل اشخاص مهم حرف میزنند، یا لزوماً اینطور به نظر نمیرسد که خیلی کارهای شریف یا از این قبیل کارها را انجام میدهند. بلکه به درون شخص بستگی دارد، خب؟ بله، استاد. شاید همه آن کارها را انجام دهند، در بیرون هم خوب باشند، اما در درون نه، چون شخص باید در درون خوب باشد و هرگز در ایمان به استاد دچار تردید نشود. چون بهشت ها همه چیز را میدانند. اینطور نیست که در بیرون، چیزی را نشان دهیم یا نمایش بازی کنیم، اما در درون جور دیگری باشیم. (بله، استاد.)

شما به خاطر برکت قدرت استاد شرایط خوبی دارید. همچنین شما به سوپریم مستر تلویزیون کمک میکنید. همچنین اجرهایی برای سلامتی تان دارید، اجرهایی برای سالم ماندن. پس دلایل مختلفی وجود دارند. همچنان ایمان تان را حفظ کنید، صادق باشید، به دیگران بی قید و شرط خدمت کنید. قلب هایتان را پاک نگه دارید و به خوبی مدیتیشن کنید. بعد همیشه در شرایط خوبی خواهید ماند.
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-29
63 نظرات
33:51
2023-03-28
168 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید