جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

Thanks for Master‘s flu tea recipe which helps many people revive their lives

2022-03-24
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
چای استاد واقعاً موثر است! دکتر آیورودای من، دکتر پتال برای من این پیامک را فرستاد: حالم خوب نیست. از تب رنج میبرم. تب ام (۷/۳۹ درجه سانتیگراد) است." بااینکه او داروهای آیورودای خیلی زیادی در اختیار دارد از او اجازه گرفتم که برایش دستور تهیه معجون چای (چای ویژه درمان آنفلوانزا) از کتاب آشپزی "آشپزخانه اعظم" (با دانلود رایگان در SMCHbooks.com) را بفرستم و آن را به همراه ویدئوی راه کار کامل آن را ایمیل کردم. همچنین از او دعوت کردم برای ایمنی و حفاظت خود دعا کند.

فردای آن روز در پیامک اش خواندم: "خیلی حالم بهتر است. درمان خانگی گورو خیلی خوب موثر واقع شد. تب ام ظرف سه- چهار ساعت پایین آمد. احساس طراوت و سبکی میکنم. ناراحتی ام ظرف ۳۰ دقیقه خیلی تسکین یافت. خیلی متشکرم. آیا میتوانم اگر دیگران از همین مسئله در رنج بودند، آن را با آنها درمیان بگذارم؟" من پاسخ دادم: "بله."

چند روز بعد نوشت: "آن به خیلی ها کمک کرد. همه اعضای خانواده ام با این فورمول حیرت انگیز و با برکات گورو درمان شدند." در اینجا روایات دیگری از مشتریانم میاورم که این چای را نوشیدند. یک بانو که خیلی بیمار بود بزحمت میتوانست از روی مبل بلند شود. روی بعد توانست بلند شود و حرکت کند. دو نفر دیگر علایم وخیم کووید داشتند. یکی حتی کل حس چشایی و بویایی اش را از دست داده بود. بعد از مصرف چای آنفلوانزا برای هفت روز پی در پی حالشان خیلی بهتر شده.

از شما متشکرم، استاد، که این چای نجات بخش را برای همه موجودات از جمله دکترها تهیه دیدید! البته من میدانم که راهکار چای آنفلوانزا از قدرت برکت بخش بی نهایت شما نشات میگیرد. به همین دلیل خیلی خوب اثر میکند. لطفاً همچنان ما را راهنمایی کنید. عشق ما به شما با کلمات قابل بیان نیست. امبرلین از کانادا

امبرلین مهربان، خواندن حرف دل شما خیلی لذت بخش بود. ممنونیم که با به اشتراک گذاشتن دستور تهیه چای آنفلوانزای استاد زندگی افراد بسیاری را تغییر دادید. در این زمانه دشوار سیاره ما فیض استاد به اشکال زیادی برای شفا دادن و ارتقای جهان فرا میرسد. آن واقعاً جالب توجه است. برای شما و کانادای درخور ستایش کانادا مراقبت وافر مشیت الهی را آرزو میکنیم، تیم سوپریم مستر تلویزیون

در ضمن استاد حرفی برای درمیان گذاشتن با شما دارند که روح شما را تحت تاثیر قرار میدهد: "امبرلین باسخاوت، متشکرم که ابزار خوبی هستید و دستور تهیه چای آنفلوانزای مفید را با دکترتان در میان گذاشتید. من از هر وسیله موجود برای دسترسی به قلبها و ذهن های همه انسانها استفاده میکنم. بدون شاگردان خوبی مانند شما نمیتوانم به افراد زیادی دسترسی داشته باشم. پس بخاطر متشرفانی که برای کمک به دنیا به من یاری میکنند خدا را شکر میکنم. ما هرگز نمیدانیم که از سهیم شدن عشق با دیگران چه بدست میاید. آن ممکن است به کسی الهام ببخشد که از لحاظ معنوی بیدار شود یا زندگی خود را به شکل مثبتی متحول کند. به کار خوبتان ادامه دهید! باشد که عشق بی کران خداوند شما و مردم روشنفکر کانادا را تا ابد متبرک کند."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
7:19

Ukraine (Ureign) Relief Update

2023-04-02   1 نظرات
2023-04-02
1 نظرات
2023-04-02
666 نظرات
37:34

اخبار قابل توجه

2023-04-01   1 نظرات
2023-04-01
1 نظرات
2023-04-01
1079 نظرات
32:28

اخبار قابل توجه

2023-03-31   136 نظرات
2023-03-31
136 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید