برنامه بعدی

اخبار قابل توجه

Important Message from Supreme Master Ching Hai, July 29, 2020

2020-08-03
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید

روز چهارشنبه، ۲۹ جولای ۲۰۲۰، استاد اعظم چینگ های بسیار عزیزمان، زمانی ارزشمند را از اعتکاف فشرده ی مدیتیشن خود کنار گذاشتند تا یک پیام مهم در مورد وضعیت جهان و ایمنی مردم در حین پاندمی کووید- ۱۹ را به کسانی که آنرا میشنوند بدهند.

 

میخواهم برایتان پیامی را بخوانم (بله، استاد. متشکریم.) که میخواستم روز ۲۴ جولای بگویم اما نگفتم. این در دفترچه یادداشت ام است... بله، بسیار خب، اینجاست. "پیامی برای همه کسانی که میشنوند." مختصر نوشتم. (بله، استاد.) منظورم اینست که مانند یک جمله، ساختار کامل ندارد. پس همانطور که هست میخوانم. (بله.)

"تا آنجایی که میتوانید خودکفا زندگی کنید. مثلا اگر زمینی دارید، محصولات زراعی، درختان میوه و غیره و سبزیجات بکارید. هر وقت که بیرون میروید، بطور کامل وسایل حفاظتی داشته باشید. از سرپوش هم استفاده کنید، مانند کلاه تان تا موهایتان نیز پوشانده شود و از عینک محافظ برای چشمهایتان استفاده کنید. لباس یکپارچه برای بدن. و بعد از آمدن به خانه بلافاصله شستشو کنید." نوشته ام: "میخواستم به شما بگویم که هنوز اینجا هستم و برای شما میجنگم." ما می دانیم، استاد. (متشکریم، استاد.) الان نمی توانم کمک کنم که پاندمی تمام شود. میتوانم آنرا کاهش دهم ولی نمیتوانم به کل [در توقفش] کمک کنم. زیرا، همانطور که قبلا به شما گفتم، زمانیکه چرخ عقوبت کارمایی راه بیافتد، غیرممکن است که بتوان آنرا متوقف کرد. (بله، استاد.) ولی من از قبل به مردم هشدار دادم. به شماها هم از قبل هشدار داده ام. (بله، استاد.) به شماها هم از قبل هشدار داده ام. (بله.) و به مردم نیز رسما در [سوپریم مستر] تلویزیون مان هشدار دادم.

درهر صورت، "هنوز اینجا هستم و برای شما میجنگم. و افرادی که از دنیا میروند، من از آنها مراقبت خواهم کرد اگر آنها از خویشاوندان شما هستند، اگر مرا یا عکس مرا دیده باشند، یا اگر آنها در درون توسط شیاطین حریص تسخیر نشده باشند"، یعنی جوری نباشد که روح های آنها رفته باشد. زیرا چه بدنشان زنده یا مرده باشد آنها در درون شیاطین هستند. (بله، استاد.) من از هر کسی که بتوانم مراقبت خواهم کرد. از روح هایشان. من نمیتوانم پاندمی را متوقف کنم، ولی از روح های افرادی که صادق هستند، از کسانیکه توبه میکنند و بویژه از خویشاوندان و دوستان شما مراقبت خواهم کرد.

یک مورد دیگر. "اگر میتوانید شغل تان را عوض کنید، تا بتوانید از خانه کار کنید. یا میتوانید از شرکت تان درخواست کنید که آیا میتوانید از خانه کار کنید یا نه. شاید اینگونه امن تر باشد، در زمان زیاد در ترافیک ماندن شما صرفه جویی شود، همچنین محیط زیست را از آلودگی بد حفظ نماید. " "همه رستوران ها فقط برای غذای بیرون بر باز باشند. نه برای نشستن. تولید همه محصولات وگان افزایش یابد." من بصورت مختصر نوشتم، پس آنرا هم بصورت مختصر میخوانم. (بله، استاد.) "همه محصولات وگان بیشتر برای ارسال باشند." میدانید مانند وقتیکه مردم سفارش می دهند و ما برایشان میفرستیم (بله.) به هر جا. "اگر لازم است توسعه داده شود. تا آنجایی که زمان آزاد اجازه میدهد مدیتیشن کنید، هر زمانی که میتوانید، هر دقیقه، در هر کجا، برای حفاظت از خود و «دنیای وگان»، برای حیوانات تا دیگر رنج نکشند، بدین ترتیب و در نتیجه انسانها نیز دیگر کارمای جهنم بیشتر ایجاد نمیکنند. افرادی که خشونتهایی که در فیلم یا ویدیو یا حتی در اینترنت ما، در مورد رنج و زندگی و مرگ طاقت فرسا و عذاب آور حیوانات نشان داده میشود را دیده اند ولی همچنان گوشت یا ماهی یا تخم مرغ یا محصولات لبنی میخورند، نجات نخواهند یافت. پس توجه داشته باشید. به خانواده و دوستانتان بگویید که آگاه باشند و توبه کنند و روش زندگی شان را به روشی خیرخواهانه تغییر دهند. رژیم وگان راه حل است." (بله، استاد.)

و افرادی که برای مثال به دلیلی وگان هستند، ولی از دنیا میروند، برای من آسانتر است تا از روح های آنها مراقبت کنم، تا به روح های آنها کمک کنم که به بهشت سطح بالاتر بروند. (بله، استاد.) ولی افرادی که همچنان گوشت میخورند با وجود هشدار سازمان ملل، با وجود همه گزارشات دانشمندان، با وجود تمام فیلم هایی که همه ستم ها و روشهای ظالمانه دامداریها را نشان میدهند و با این وجود، همچنان گوشت میخورند، هنوز تغییر نمیکنند، آنوقت این افراد رستگار نمی شوند. این چیزیست که میخواستم به شما بگویم.

 

در حین این کنفرانس با اعضای تیم سوپریم مستر تلویزیون، استاد از روی لطف به سئوالات بسیاری نیز پاسخ دادند و در مورد درک درستی که انسانها باید در مورد زمان پاکسازی فعلی و فرصت گرانبهای رستگاری داشته باشند، توضیح دادند.

 

من فقط میتوانم به کسانی برکت دهم که گوش میکنند و همکاری میکنند. اگر یک دکتر، نسخه ای به مریض دهد و مریض دارو را نخورد، نتیجه آن چه خواهد بود؟ آیا شما دکتر را سرزنش میکنید که حداکثر تلاشش را نکرده است؟ (نه، استاد.) درسته! شما نمیتوانید انتظار همه چیز را داشته باشید ولی هیچ چیزی ارائه نکنید. (بله، استاد.) و شما حتی نباید چیزی ارائه کنید! فقط از دیگران چیزی نگیرید. جان حیوانات را نگیرید. (بله، استاد.) این راه حل بسیار ساده ای است! اگر موجودات را بکشید نمیتوانید توقع داشته باشید زندگی دریافت کنید. "همانطوری که میکارید، درو خواهید کرد." این قانون کارما است که با کسی شوخی ندارد. (بله، استاد.) اگر آنها مدام سم بخورند و دکتر به آنها بگوید: "دیگر آنرا نخورید. حداقل سم خوردن را متوقف کنید، بعد میتوانم شما را شفا دهم"، ولی اگر همچنان به خوردن سم ادامه دهند، آنوقت آن بیمار، خواهد مرد یا در رنج و درد خواهد بود. از من انتظار نداشته باشید که همه کار را انجام دهم در حالیکه دیگران کاری نمیکنند. چنین چیزی وجود ندارد. (بله، استاد.)

حتی در آن زمان هم، باید نسبت به حیوانات عادل باشیم. آنها کار اشتباهی انجام نمی دهند. آنها شکنجه میشوند، قبل از اینکه بمیرند با آنها طوری رفتار میشود که، آه خدای من، مانند جهنم است. (بله، استاد.) شما همه آنها را در [سوپریم مستر] تلویزیون ما دیده اید یا در نتفلیکس، (بله.) و در همه آن فیلم هایی که ما اعلام و تبلیغ می کنیم. ما چطور میتوانیم بعنوان یک انسان ِ قوی و باهوش که گزینه هایی دارد، کسی که ضعیف و بی دفاع است را این چنین شکنجه کنیم و بعد توقع بخشش داشته باشیم؟! به آنها گفتم که باید توبه کنند و تغییر جهت دهند. این تنها کاری است که باید انجام دهند. چیز خیلی زیادی نمیخواهم. (بله، استاد.) تا اینکه بتوانم به آنها کمک کنم. مسلما، من میتوانم افرادی که توبه میکنند و به روش زندگی خیرخواهانه روی می آورند را متبرک کنم، من میتوانم با رحمت و بخشندگی خدای قادر مطلق، آنها را متبرک کنم. قبلا به شما گفته ام که به روح هایی که توبه کرده اند کمک کرده ام، حتی با وجود اینکه آنها باید بمیرند تا از بار گناهان شان رها شوند. اگر قلباً توبه کنند به آنها کمک میکنم، اگر عکسها یا ویدئوها یا سخنان مرا دیده باشند و مقداری احترام قائل باشند یا مقداری ایمان به من داشته باشند. من به این افراد میتوانم کمک کنم. ولی اگر آنها گوش ندهند، و به راه هایشان ادامه دهند، بعد دیگر از من نخواهید که به آنها کمک کنم، تبرک استاد... تبرک بسیار زیاد – برای هیچ. برای این افراد، اگر تغییر نکنند، هیچ راه حلی نیست.

 

مهربانترین استاد، نهایت سپاس را بخاطر راهنمایی مهربانانه و نگرانی عمیق شما برای دنیای مان داریم. امید است که خدایان متعالی همیشه از استاد عزیز در رسالت شریفشان محافظت کنند، در حالیکه دعا میکنم که همه ما نقش مهم خود را ادا کرده تا توبه کنیم و وگان باشیم تا روح مان نجات یابد. برای پخش کامل این کنفرانس با استاد اعظم چینگ های لطفا در زمانی دیگر برنامه "میان استاد و شاگردان" را مشاهده کنید.

بیشتر تماشا کنید
لیست پخش
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید