برنامه بعدی
امروز
ویدئوهای مرتبط
آخرین ویدئوها

امروز

بیشتر بخوانید

اخبار قابل توجه

'روزها و شبهای برهما'- گزیده هایی از تعالیم مقدس تئوسوفی در 'مکتب راز'، قسمت ۲ از ۲

کلام حکمت
اخبار قابل توجه

دلقک ها: به ارمغان آوردن خنده و شادی! قسمت ۱ از ۲

سفری به عوالم زیبایی
اخبار قابل توجه

یک زندگی دلسوزانه داشتن - با 'ویکتوریا موران' (وگان)، قسمت ۲ از ۲

بزرگان گیاهخوار
اخبار قابل توجه

تشرف به قدرت استاد نیاز دارد، قسمت ۱۳ از ۱۴

میان استاد و شاگردان

ویدئوهای مرتبط

آخرین ویدئوها

بیشتر تماشا کنید
میان استاد و شاگردان
2021-12-02
863 نظرات
00:33:19
اخبار قابل توجه
2021-12-01
36 نظرات
میان استاد و شاگردان
2021-12-01
1253 نظرات
که ظهور مجدد عیسی را باز شناسد
با درودهای گرم به تیم سوپریم مستر تلویزیون. براستی که توانایی تماشای سوپریم مستر تلویزیون در هر روز، وصف ناپذیر است. من "سری چند قسمتی از پیشگویی های باستانی در مورد سیاره" راجع به ناجی را تماشا کردم و یک پیشگویی در مورد "ظهور مجدد عیسی مسیح" بود. من یکبار در مورد حضرت عیسی با جامه آشنای ایشان و خانمی که کلاه نیروی دریایی داشتند، خواب دیدم. هر دوی آنها به هم نزدیک شدند، بعد با هم یکی شدند و در آسمان پرواز کردند. من از دیدن چنین صحنه زیبایی بسیار خوشحال شدم و حس کردم که گویی در باران طراوات بخش مملو از عشق شستشو شده ام. وقتی در تجربه ام شما را دیدم، دریافتم که آن بانوی اشرافی که کلاه نیروی دریایی به سر داشت، استاد اعظم چینگ های، همان استادی بود که جستجو میکردم.

وقتی بعد از تشرف، شما را ملاقات کردم، دریافتم که چشم های شما بسیار شبیه به چشم های حضرت عیسی هستند. "او" با کالبدی دیگر بازگشته است! این بزرگترین برکت برای بشریت است. زمانی برای بشریت فرا رسیده که ظهور مجدد عیسی را باز شناسد. قلبم در این دوره جدید که شما ایجاد کردید، مملو از شادی است. شما در طول قرن ها از تناسخ های بسیار استفاده کردید تا مردم را به خود حقیقی درون شان آگاه سازید. "هین هوآ" از آولاک (ویتنام)
حیوانات برای آینده ی سیاره مان اهمیت زیادی قائل هستند و ملتمسانه خواستار تغییر بشریت و در آغوش کشیدن راه زندگی وگان پرشفقت توسط انسان ها هستند.
سلام و سپاس فراوان به استاد محبوب و کارکنان عزیز سوپریم مستر تی وی. امروز وقتی همگام با ساعت مدیتیشن جهانی برای دنیای وگان در صلح نشسته بودم، دیدم که بسیاری از حیوانات از جمله نهنگ ها و دلفین ها هم همراه با استاد برای این هدف دعا میکنند. حیوانات دعا میکردند که قلب انسان ها پر از نور شود تا صلح بیاید و به برکت استاد کل زمین و موجوداتش را هاله رنگین کمانی زیبایی فرا گرفت و همه میتوانستند با این انرژی متعالی ارتقا پیدا کنند و روح سیاره زمین برای لحظاتی غرق در صلح و عشق شد. بیتا از ایران
سوپریم مستر تلویزیون انرژی عشق، صلح، شفقت، تفاهم و احترام به کل حیات را می گسترد
کارکنان عزیز سوپریم مستر تلویزیون، برای ابراز قدردانی ام و احساسی که هنگام تماشای سوپریم مستر تلویزیون دارم، یکبار تشکر کافی نیست. بدون این «سرچشمه ی نور»، زندگی برایم غیرقابل تصور است. یک روز، تجربه زیبایی داشتم. دیدم که سوپریم مستر تلویزیون همچون خورشید عظیمی است، نه تنها در کهکشان ما، بلکه در کل کائنات. سوپریم مستر تلویزیون ارتعاشات مثبت پخش میکند که به تعالی و بیداری میلیونها جهان کمک میکند. سوپریم مستر تلویزیون انرژی عشق، صلح، شفقت، تفاهم و احترام به کل حیات را می گسترد، که در هر گوشه جهانها، کهکشانها و بُعدهای مرئی و نامرئی احساس میشود و به همه روحها میرسد و کل انرژی منفی را که طی هزاره ها به صورت کارمای اسارت آور باقی مانده را از بین میبرد. ممنون که این معجزه را ممکن کردید. سپاس از استاد اعظم چینگ های بسیار عزیز که چنین گنجی همچون سوپریم مستر تلویزیون را به ما ارائه میکنند. امیدوارم همه رویاهایتان محقق شود! تا همیشه دوست تان دارم! کاتا از اتریش
با تماشای سوپریم مستر تلویزیون، براستی، تحول قلبی پیدا کنند و شفیق و وگان شوند و با محبت بیشتری با همه موجودات با ادراک رفتار کنند
سلام، سوپریم مستر تلویزیون، مایلم داستان مسرت بخشی را برای همگی تعریف کنم. یکبار برای صرف شام به بیرون رفتم. یک بیننده پر و پا قرص سوپریم مستر تلویزیون را ملاقات کردم و با او صحبت کردم. او گفت که پارسال، هنگام جستجو در اینترنت، اتفاقاً سوپریم مستر تلویزیون را پیدا کرده. او با کنجکاوی، وارد وبسایت شده و استاد را دیده. او احساس کرده که استاد شگفت انگیزند. از آن هنگام، به مدت بیش از یک سال، هربار که برنامه ها را تماشا میکند، از ایده ها و مزایای مختلفی بهره مند میگردد. او از دفعه اولی که سوپریم مستر تلویزیون را تماشا کرده بود، به طور طبیعی به رژیم کاملاً وگان روی آورده است. حتی تا اکنون، هرگز تمایلی به خوردن گوشت نداشته و از نظر روحی و جسمی، نسبت به قبل، بسیار بهبود یافته است.

او قبلاً دوست داشت مدام در خانه بماند و دیگران تمایلی به معاشرت با او نداشتند و هرگز او را برای صرف غذا و نوشیدن چای، به بیرون دعوت نمیکردند. اما حالا اطرافیانش احساس میکنند که او در حال تحول تدریجی است. دوستانش این تغییر را به لطفِ سوپریم مستر تلویزیون میدانند. آنها حتی از ته دل می خندند. گویا دوستانش از دیدن تغییرات او بسیار خوشحال اند. طی دوران مدیدی، اخلاق او خوب نبود و هیچ صبر نداشت. روابط اش با خانواده و همکارانش نا مساعد بود. اغلب کینه به دل میگرفت و زندگی را برای خودش و دیگران سخت میکرد. او هرچه بیشتر به تغییرات خود پی میبرد، خوشحال تر میشود. اهمیت زیادی به مسائل جزئی نمیدهد و با دیگران رفتار نیکویی دارد. قبلاً فکر میکرد که دیگران موظف اند که با او درست رفتار کنند، در حالیکه خودش با اطرافیانش یا حتی با حیوانات، رفتار شایسته ای نداشت.

او پس از تماشای حیوانات مجری در سوپریم مستر تلویزیون، احساس کرد که آنها دوست داشتنی اند و محبت دیگران را به خود جلب میکنند. حالا وقتی حیوانات ولگرد را می بیند، دیگر افکار بدی نسبت به آنها به ذهنش خطور نمیکند، بلکه امیدوار است که مردم نیکویی برای باقی عمر آن حیوانات، از آنها نگهداری کنند. او به خصوص توضیح داد: حالا وقتی درباره حیوانات صحبت میکند، از کلمه «حیوان» استفاده نمیکند، بلکه ضمیر «او» را به کار می برد که برای انسانها کاربرد دارد، چون او احساس میکند که حیوانات حتی مهربان تر از انسانها هستند. هرچند او تنها به مدت بیش از یک سال، وگان شده است، اما هنگام گفتگو با او میتوان تشخیص داد که او حقیقتاً وگان شده است و در درون اش به آن باور دارد و الهام معنوی دریافت کرده است. تلاشهای استاد و کارکنانِ سوپریم مستر تلویزیون باعث میشود افراد با تماشای سوپریم مستر تلویزیون، براستی، تحول قلبی پیدا کنند و شفیق و وگان شوند و با محبت بیشتری با همه موجودات با ادراک رفتار کنند. روح مردم تحت تاثیر قرار میگیرد و نیکویی و شفقت درونی شان برانگیخته میشود. وجود سوپریم مستر تلویزیون بیش از هرچیز دیگری، تاثیرگذار و رضایت بخش است. از طرف «شیائو نینگ» در تایپه، تایوان (فورموسا) با ابراز علاقه به استاد اعظم و همه کارکنان

درباره استاد اعظم چینگ های

ویدئوها
کتب
مجلات
آثار هنری

در راه عشق قدم بردارید

We should use our love, devotional spirit and spirit of care for each other to beautify this world and let our world become more and more meaningful, more and more beautiful. ~ Supreme Master Ching Hai

بیشتر تماشا کنید
درباره استاد اعظم چینگ های
2018-11-22
درباره استاد اعظم چینگ های
2018-11-21
درباره استاد اعظم چینگ های
2018-11-20
بیشتر

کتب

شعر

Wu Tzu Poems

Wu Tzu Poems
شعر

The Love of Centuries

The Love of Centuries
شعر

The Dream of a Butterfly

The Dream of a Butterfly
شعر

Silent Tears

Silent Tears
معنویت

Secrets to Effortless Spiritual Practice

As I recall,there was no secret behind my attainment of the Truth.All I had then was pure sincerity.I pursued spiritual practice without any ideas, demands or person in my mind. I was naturally like that. Even if you asked me to die for the Truth at that time, I would have done it as I wasn't attached to anything in the world. Whether I had food or not I persisted in my spiritual practice. I never..
معنویت

I Have Come to Take You Home

I Have Come to Take You Home
معنویت

Coloring Our Lives

Coloring Our Lives
معنویت

Aphorisms 2

Aphorisms 2
معنویت

Aphorisms 1

Aphorisms
هنر

The Real Love

The Real Love
هنر

Loving the Silent Tears 3

Loving the Silent Tears 3
هنر

Loving the Silent Tears 2

Loving the Silent Tears 2
هنر

Loving the Silent Tears 1

Loving the Silent Tears 1
هنر

Celestial Art

Celestial Art
آشپزی

Supreme Kitchen 2

Supreme Kitchen2
آشپزی

Supreme Kitchen 1

Supreme-Kitchen1
تغییرات اقلیمی

From Crisis to Peace

At conferences, in interviews with journalists and at gatherings with disciples in recent years, Supreme Master Ching Hai has spoken with increasing urgency about Earth’s current climate crisis. As she states, “Our planet is a house that is burning. If we don’t work together with a united spirit to putout the fire, we will not have a home anymore”, But she also offers humankind an uplifting..

حیوانات شریف

The Noble Wilds

The Noble Wilds
حیوانات شریف

The Dogs in My Life

The Dogs in My Life
حیوانات شریف

The Birds in My Life

The Birds in My Life
کودکان

Your Halo is too Tight!

Your Halo is too Tight!
کودکان

Master Tells Stories

Master Tells Stories
کودکان

God Takes Care of Everything

God Takes Care of Everything
دیگران

The Realization of Health

The Realization of Health

شعر

معنویت

هنر

آشپزی

تغییرات اقلیمی

حیوانات شریف

کودکان

دیگران

بیشتر

مجلات

مجلات

News Magazine No.215

دراین جهان ممارست و پیشرفت معنوی آسانتر است چون انسانهای درحال رنج وجود دارند، حیوانات درحال رنج وجود دارند، موقعیتهای رنج آور وجود دارند، شرایط نامناسبی وجود دارند که شفقت ما را بر می انگیزند، که قلب مهربان ما را بیدار م..
مجلات

News Magazine No.214

و وقتیکه شاد هستید، مسلماً انرژی خوشبختی و شادی را به جهان، جذب میکنید. و این کار صلح و سعادت بیشتری به بار می آورد، و البته هر چیزی که سودمند تر و مثبت تر باشد را به جهان می آورد.
مجلات

News Magazine No.213

هر چیزی در این دنیا در درون خود با جرقه های عشق و خرد می درخشد و منتظر هستند که آنرا به شما نشان دهند و در عین حال دنیا را متبرک میکنند، و چیزهایی که میبینید را زیبا میسازند. هر شیء در این سیاره، و وقتی با روح تان آنرا ببینید ..
مجلات

News Magazine No.212

راه های بسیار دیگری وجود دارد که با آنها بتوانیم از خود و جهان مان حفاظت کنیم. فکر کنید و در فعالیتهای روزمره تان، در مصرف تان خلاق باشید، و سعی کنید تا آنجا که میتوانید مقدار مصرف را کاهش دهید،یا چیز دیگری جایگزین کنید یا..
مجلات

News Magazine No.211

وقتی یک گل، نقاشی یا عکس زیبایی را می بینید، یا یک موسیقی یا شعر زیبا می شنوید، آیا حس بهتری ندارید؟ آرامش و محبت را بیشتر احساس نمی کنید؟ بله، پس در آن لحظه قلب شما گشوده میشود، روح تان بسط می یابد و به محیط اطراف و افرادی ک..
مجلات

News Magazine No.210

بخاطر فداکاری همه مخلوقات بسیار شاکر باشید.‏ و از بهشت ها، از همه آنهایی تشکر کنید که در غذای شما نقش داشته اند تا شما چنین میوه یا سبزیجات خوشمزه ای داشته باشید، چه خام چه غیر خام. بنابراین بخاطر هر کاری که انجام میدهید مغر..
مجلات

News Magazine No.209

به هر حال قبل از مدیتیشن باید دعا کنید. برای "خواهش می کنم، خواسته و قصد معنوی مرا پایدار نگه دار. لطفا همه بهشت ها، "خدای قادر مطلق، وجودهای خیرخواه کیهانی، همه خدایان، خدایان قدرتمند، خدایان نیرومند، به من کمک کنید تا است..
بیشتر

آثار هنری

هنر آسمانی

Hsihu Center

The Supreme Master once said, “While we are painting or doing things, we have to bring life, energy and happiness to the world, instead of just copying the dark aspect of this world. We can transform this place into a small Heaven!” This video/audio will lead you into this Heaven on Earth, to wander on the little bridges over the stream, and visit the creative pavilions as well as the mysterious..
هنر آسمانی

Heavenly Beauty

Many souls miss their original beautiful heavenly “Home”, and are touched in the deepest part of their hearts by Supreme Master Ching Hai's exquisite art creations. Her works of paintings, photography, clothes designs, jewelry, lamps, poetry and vegan cooking reveal the childlike innocence and joy of the Creator, all of which also have a profound meaning in this physical realm. Supreme Master Ch..
نقاشی

SUMMER

SUMMER
نقاشی

ONCIDIUM PULVINATUM (DANCING ORCHILDS)

ONCIDIUM PULVINATUM (DANCING ORCHILDS)
نقاشی

THE FLOWERS IN THE HEART WILL NOT WITHER

THE FLOWERS IN THE HEART WILL NOT WITHER
نقاشی

PEACEFUL TIME

PEACEFUL TIME
نقاشی

NIGHT VIEW OF YANG MING MOUNTAIN

NIGHT VIEW OF YANG MING MOUNTAIN
نقاشی

INDEPENDENT

INDEPENDENT
نقاشی

ENLIGHTENED

ENLIGHTENED
نقاشی

HOPE

HOPE
نقاشی

THE BEAUTY

THE BEAUTY
نقاشی

FILLED WITH GRACE

موسیقی و شعر

Traces of Previous Lives Part 2

Traces of Previous Lives Part 2
موسیقی و شعر

Traces of Previous Lives Part 1

Since the dawn of creation, the enlightened Masters have come to lead us back home to the light. They teach us through spiritual practice, how to listen to the inner heavenly music and follow it to reach God. To remind us of this inner heavenly music, Master sometimes uses the beauties of the physical world music to help us reconnect. Listen as Master’s enchanting vibration fills the atmosphere o..
موسیقی و شعر

An Ancient Love

Let us gently enter the poetic world of Supreme Master Ching Hai, to rediscover our true self through resplendent and passionate melodies, in this exquisite collection entitled “An Ancient Love.”
موسیقی و شعر

Dream in the Night

Master recites and sings Her earlier poems with true emotion and sincere feeling, filling every note with Her eternal love and touching the inner depth of the listener.
موسیقی و شعر

One World of Peace through Music

This spectacular benefit musical gathering featured celebrities and stars from the worlds of Hollywood film and TV music, classical music, traditional Irish music and rock and roll. The event highlighted musical interpretations of Supreme Master Ching Hai's beautiful poetry by world-renowned composers, singers, orchestras and bands.
موسیقی و شعر

The Real Love The Musical

This three-disc edition also includes a videoconference with the guest of honor Supreme Master Ching Hai, a special gift presentation to six charities, and concert by American icon Don McLean.
موسیقی و شعر

Loving The Silent Tears The Musical

The show commemorated the 19th Anniversary of Supreme Master Ching Hai Day, which honors the spirit of peace and giving as exemplified by the world-renowned spiritual teacher, humanitarian, poet and artist.
موسیقی و شعر

Songs & Compositions of The Supreme Master Ching Hai

This collection of songs,composed entirely by Supreme Master Ching Hai,reflects her exquisite artistic style and unique ability to express extraordinary meanings.She has transcended the vast differences among the Chinese, Western, and Aulacese cultures and blended them harmoniously,creating a compilation of many different musical styles.With her heavenly inspiration and de..

"Inspired by the Heavenly Kingdom,brings forth the Truth, virtue and beauty of the glorious realms of heaven." This was the theme of S.M. Celestial Show.

مُد

S.M. Fashion Carries A Spiritual Message

S.M. Fashion Carries A Spiritual Message
مُد

Frocking on Heaven's Door

Frocking on Heaven's Door
مُد

The Supreme Master Ching Hai's Fashion Show

The Supreme Master Ching Hai's Fashion Show
مُد

The Rainbows Manifest as Resplendent Attire to Glorify the World

The Rainbows Manifest as Resplendent Attire to Glorify the World
مُد

S.M. Celestial Show Of The Century

S.M. Celestial Show Of The Century
چراغ

THE WISDOM SWORD

THE WISDOM SWORD
چراغ

FIRE EXTINGUISHING

FIRE EXTINGUISHING
چراغ

LONGEVITY

LONGEVITY
چراغ

UNIFICATION

UNIFICATION
چراغ

PERFECTION

PERFECTION
چراغ

THE WESTERN PARADISE

THE WESTERN PARADISE
چراغ

THE ORIGINAL WISDOM

THE ORIGINAL WISDOM
چراغ

MOON LIGHT

MOON LIGHT
جواهرات

ELIXIR

جواهرات

AWAKENING

AWAKENING
جواهرات

UNITED

UNITED
جواهرات

EVER SPRING

EVER SPRING
جواهرات

THE MIDDLE WAY

THE MIDDLE WAY
جواهرات

ETERNAL LIFE 2

ETERNAL LIFE 2
جواهرات

ETERNAL LIFE 1

ETERNAL LIFE 1
جواهرات

PLANET COOL

PLANET COOL
جواهرات

ETERNAL SPRING

ETERNAL SPRING
جواهرات

LIMITLESS

LIMITLESS
بادبزن دستی

Milky Way

Milky Way
بادبزن دستی

Liberation

Liberation
بادبزن دستی

Hand Fan No.91

Hand Fan No.91
بادبزن دستی

The Dragons gets the pearl

The Dragons gets the pearl
بادبزن دستی

Zhuangzi's Butterfly Dream

Zhuangzi's Butterfly Dream
بادبزن دستی

Peacock

Peacock
غیره

Hand-painted Paperweight Stones

Hand-painted Paperweight Stones
غیره

Hand-painted Paperweight Stones

Hand-painted Paperweight Stones
غیره

Hand-painted Paperweight Stones

Hand-painted Paperweight Stones
غیره

Hand-painted Paperweight Stones

Hand-painted Paperweight Stones
غیره

Hand-painted Paperweight Stones

Hand-painted Paperweight Stones

هنر آسمانی

نقاشی

موسیقی و شعر

مُد

چراغ

جواهرات

بادبزن دستی

غیره

اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید
دانلود
لطفاً برای کارکرد بهتر، از یکی از مرورگرهای زیر استفاده کنید:
روی این آیکن کلیک کنید تا آخرین نسخه مرورگر را دانلود نمایید. دانلود از وبسایت رسمی ارائه دهنده، امن است.